idealas.lt taisyklės ir nuostatai
Mes tikimės, kad visi nariai laikysis mūsų naudotojo elgesio kodekso. Šios taisyklės ir nuostatai taikomi visai svetainei, visiems pasiūlymams, komentarams ir žinutėms. Registruodamiesi idealas.lt jūs netiesiogiai sutinkate laikytis šių taisyklių.

Nariai

Kiekvienas idealas.lt naudotojas yra tikras asmuo. Visada gerbk jų gyvenimo pasirinkimus, požiūrį ir atstovaujamą nuomonę. Naudotojo vardą ir avatarą pasirink taip, kad šie neįžeidstų, neliūdintų ir nemėgdžiotų kitų naudotojų. Netoleruojami sąmoningai keliami ginčai, narių ižeidinėjimai ar nuotaikos gadinimas, taip pat - nepagarba.

Turinys

Bendruomenė ir jų kompetencija yra idealas.lt varomoji jėga, todėl stenkimės laikytis liberalaus požiūrio, apie tai, ką svetainėje galime ir ko negalime kalbėti. Pagrindinis taisyklių ir nuostatų orientyras yra šis sąrašas - turinys yra draudžiamas, jei yra:
nelegalus arba skatina neteisėtą elgesį;
pornografinio pobūdžio;
verčiantis jaudintis ir/ar pergyventi;
kenkėjiškas, melagingas ar beprasmis;
nepagarbus kitiems žmonėms ar žmonių grupėms, jų pažiūroms ar įsitikinimams;
apsimetinėjimas arba asmeninės ar konfidencialios informacijos platinimas;
kurstantis nesantaiką ar tyčiojasi iš žmogaus ar žmonių grupės, jų pažiūrų ar įsitikinimų;
skatinantis neapykantos kurstymą;
asmeninė reklama ar kitoks savanaudis skatinimas;

Elgesys

Tikimasi, kad naudotojai bendradarbiaus su likusia bendruomenės dalimi, o ne kovos su ja. Dėl priežasčių šiame sąraše tavo paskyra gali būti pristabdyta arba uždaryta:
bet koks bandymas sugadinti ar trikdyti idealas.lt sistemą ar jos veikimą;
mėginimas "apeiti" taisykles ar jas ignoruoti;
balsavimas nesąžiningai;
kelių paskyrų kūrimas, kad išvengti apribojimų;
bet koks kitas piktybiškas/kenkėjiškas idealas.lt naudojimas yra griežtai draudžiamas.

Sankcijos

Visi naudotojai turi prieigą prie mygtuko "pranešti". Skatiname naudotojus pranešti apie bet kokį turinį ar elgesį, kurį, jų manymu, turėtų peržiūrėti moderatoriai. Jei naudotojas tave liūdina, pabandyk išvengti konflikto - paspausk mygtuką "pranešti" ir leisk svetainės darbuotojams išspręsti situaciją už tave. Jei pranešama apie tave ar tavo turinį:
gali būti įspėtas, jog tavo turinys pažeidė mūsų taisykles;
dėl rimtų ar pasikartojančių pažeidimų gali būti laikinai nušalintas nuo idelas.lt naudojimo, arba gali būti apribota tavo paskyra;
tavo turinys gali būti peržiūrimas, redaguojamas arba šalinamas, atsižvelgiant į problemos tipą;
jei negali gerbti bendruomenės, svetainės ar taisyklių, tau gali būti visam laikui uždrausta naudotis idealas.lt sistema;
pardavėjams ir parduotuvėms taip pat gali būti uždrausta naudotis idealas.lt svetaine, jei jie, savo sistemoje/parduotuvėje, teikia prastą klientų aptarnavimo paslaugą arba idealas.lt sistemoje bando reklamuotis ar veikia vien asmeniškomis vienapusės naudos paskatomis.

Privatumas

būdamas idealas.lt nariu, tik tu pats esi atsakingas už savo teikiamą turinį. Pakeitus nuomonę apie savo turinį visada gali jį pakeisti ar ištrinti;
jei nuspręsi ištrinti savo paskyrą, susisiek su puslapio administracija. Ištrynus tavo paskyrą naudotojo vardas, prenumeratos ir el. pašto adresas bus ištrinti iš sistemos, tačiau visi tavo kurti komentarai išliks sistemoje (jie bus priskirti anoniminiam naudotojui). Šis veiksmas yra negrįžtamas, todėl prieš pateikdamas prašymą ištrinti, gerai pagalvok;
tik tu pats kontroliuoji sistemoje išsaugotą el. pašto adresą ir bet kada gali jį pasikeisti;
mes patariame nariams kaip naudotojo vardo nenaudoti savo tikrojo vardo. Naudotojo vardas gali būti keičiamas ne dažniau nei kas šešis mėnesius;
mes niekada neviešinsime jūsų el. pašto adreso trečiosioms šalims. Jei dėl to, ką parašėte idealas.lt, grės teisinė atsakomybė, tau apie tai bus pranešta su galimybe ištrinti arba apginti savo turinį.

Svetainės personalas

Moderatoriai yra tam, kad padėtų bendruomenei ir padarytų idealas.lt kuo patogesnį naudotojui. Jie svetainėje taisyklių nekuria, tačiau jų darbas yra prižiūrėti, kad bendruomenė jų laikytųsi. Gerbk jų poziciją ir suprask, kad jie taip pat yra tikri žmonės.
Jei nesutinki su moderatoriaus sprendimu, naudokis nuoroda "susisiekite su mumis", esančią puslapio apačioje, norėdamas atsiųsti trumpą situacijos aprašymą administratoriui;
administratorius turės galutinį žodį kiekvienoje kvestionuojamoje situacijoje ir visais kitais sistemos klausimais;
mūsų narių nuomonės ir požiūriai nebūtinai sutampa su svetainės darbuotojų ar administratorių nuomonėmis ir požiūriais.
Šios taisyklės ir elgesio kodeksas gali bet kada kisti. Prašome reguliariai perskaityti šį puslapį. Toliau naudodamiesi idealas.lt sistema, tu netiesiogiai sutinki laikytis šių taisyklių.