Nori sužinoti daugiau apie idealas.lt puslapį bei jo priešistorę?

Esi tinkamame puslapyje!

idealas.lt buvo sukurtas 2018-tų metų gruodį tam, kad paprasti žmonės galėtų dalintis savo nepaprastais kainų, pasiūlymų, kuponų atradimais.
Šio puslapio tikslas įgalinti žmones atrasti ir atskirti tikrąsias akcijas bei pasiūlymus. Laikais, kai aplinkui nerasi prekės, kuri parduodama be akcijos, tai padaryti galima tik susibūrus į bendruomenę - idealas.lt - būtent tam skirtas puslapis.
Idėja atkeliavo iš Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt. puikiai veikiančių sistemų, kuriose lankosi milijonai žmonių bei dalinasi, diskutuoja apie karščiausius pasiūlymus.

Visos idealas.lt teikiamos paslaugos yra nemokamos

Kiekvienas narys gali pasidalinti pasiūlymu ir balsuoti už kitų radinius. Tik dalinimasis ir bendravimas yra idealas.lt variklio kuras.

Dalinkis savo radiniu su visais!

Atradai pasiūlymą Lietuvoje ar užsienyje už patrauklią kainą, kurk idealas.lt pasiūlymą ir pasidalink ką atradai, papasakok, kodėl manai jog pasiūlymas vertas dėmesio ir išgirsk ką mano kiti pasiūlymų medžiotojai.

Vienybė brolybė

Visada žvalgykis, ką atrado kiti idealas.lt pasiūlymų medžiotojai, tavo balsai ir komentarai yra aukso vertės, kurie ir lemia ar pasiūlymas taps karštas ir prasimuš kelią į karščiausiųjų "lentyną".