Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

idealas.lt privatumo politika
 • Kokią informaciją mes renkame?

 • Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
  informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  informaciją, kurią Jūs suteikiate mums, prenumeruodami mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
  bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
 • Slapukai

 • Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.
  Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia.
  Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų. Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.
  Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami "Tools" > "Internet Options" > "Privacy" ir pasirinkdami "Block all cookies".
 • Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

 • Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
  Interneto svetainei administruoti;
  Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
  turint Jūsų sutikimą, siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį (Jūs bet kada galite informuoti mus, jeigu nebenorite gauti mūsų naujienlaiškio);
  trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
  Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Politikos pakeitimai

 • Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.
 • Trečiųjų šalių interneto svetainės

 • Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas, turinį ar praktikas.
0.0722
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
devyni tdūkstančiai vienas šimtas trisdešimt keturi