Dėmesio! Pasiūlymas pažymėtas kaip pasibaigęs. Greičiausiai visos prekės buvo išpirktos, kaina pasikeitė arba baigėsi kupono galiojimo laikas. Jei kaina vis dar galioja - tau pasisekė.

Pramiegojai? Susikurk pranešimą ir gauk el. laišką pasiūlymui tik atsiradus.
prieš 8mėn. 13d. 8val.

Bose 700 Noise Cancelling Headphones - itin kokybiškos triukšmą slopinančios, kone geriausiai vertinamos belaidės ant ausų dedamos ausinės (ANC), Bluetooth, iki 20 val. muzikos vienu įkrovimu, greitas įkrovimas per USB TypeC jungtį, jutiklinis valdymas, baltos, iš Vokietijos sandėlio

Puiki kaina - 223.51€ su siuntimu iš Vokietijos sandėlio tiesiai į namus be jokių papildomų išlaidų ar mokesčių per 3-5 darbo dienas.

 

Lietuvoje šiuo metu kainos prasideda nuo 320€ be pristatymo.

 

 

 

 

Papildytos realybės ausinės. Dabar tai tikra. 


Bose Noise Cancelling Headphones 700 suteikia viską, ko galima tikėtis – ir tai, apie ką nė nesvajojote. Pagalvokite apie šį produktą, kaip apie išmaniąsias ausines, kurios leidžia Jums ranka pasiekti išmaniuosius asistentus. Su mūsų naujausiu ir galingiausiu integruotu mikrofonu drąsiai atsiliepkite į skambučius. Neužmirškite ir Bose AR*, pirmo tokios rūšies produkto su papildytos realybės platforma, kuri suteikia stulbinamą naujos kartos garsų potyrį.

 

  BLUETOOTH ®   YPATINGA MIKRONO TECHNOLOGIJA       VALDOMAS TRIUKŠMO SLOPINIMAS
 JUTIKLINIS VALDYMAS     IKI 20 VAL. VEIKIANTI BATERIJA 

 BOSE AR TECHNOLOGIJA

 

Ausinės Bose 700, belaidės, Juodos

microphone, speaker, portable, headset, bose, qc 35, headphones, smart headphones

wireless headphones, bluetooth, noise cancelling, noise cancellation, alexa, google assistant

 

 

Prisitaikanti mikrofono sistema

Bose Headphones 700 turi 4 mikrofonų sistemą, kuri atpažįsta ir išgrynina Jūsų balsą. Jūs būsite girdimi ir girdėsite taip, kaip niekada anksčiau, net ir triukšmingoje aplinkoje.

 

Reikia atsakymų? Tiesiog paklauski išmanaus asistento. 

Mūsų belaidės ausinės yra optimizuotos išmaniajam Google asistentui – jį galite lengvai nusistatyti per Bose Music aplikaciją. Kad aktyvuotumėte išmanųjį asistentą, tiesiog paspauskite mygtuką dešinėje ausinių pusėje.

Išgirskite pasaulį aplink Jus. Pagal Jūsų sąlygas.

Bose Headphones 700 ausinėse mes sugebėjome patobulinti tai, dėl ko esame žinomi. Jūs galite rinktis iš 11 triukšmo slopinimo lygių, taip pasirinkdami sau tinkamiausią. Kas kartą, padidindami triukšmo slopinimo lygį, Jūs atitinkamai sumažinate pašalinių skleidžiamą triukšmą. Na, o sumažindami pašalinio triukšmo slopinimo lygį, Jūs priartėjate prie Jus supančių garsų ir galite jaustis taip, lyg dėvite paprastas ausines. Kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą. 

Esant reikalui, muziką trumpam sustabdyti galite paspaudus Conversation Mode mygtuką, ko pasekoje galėsite užsisakyti kavos puodelį ar persimesti keliais žodžiais su kolega. 

 

Išnaudokite savo išmanaus telefono galimybes, kol jis yra Jūsų kišenėje 

Bose AR* pirmoji tokios kartos audio papildytos realybės platforma, kuri atkuria stulbinamą garsų potyrį, padėdama Jums palaikyti ryšį su skaitmeniniu pasauliu ir tuo pačiu metu neprarasti sąryšio su jus supančia aplinka. Suderinus nešiojamų garso produktų, mobilių įrenginių ir integruotų aplikacijų privalumus, Bose AR suteikia galimybę patirti naujų įspūdžių: keliauti, mokytis, žaisti, sportuoti ir daug kitų -  visa tai patirkite ne tik akimis, bet ir papildytos realybės funkcijos pagalba.

 

Taigi, kaip veikia Bose AR?

Produktai, kuriuose integruota Bose AR funkcija, taip pat turi judesio jutiklius, kurie gali aptikti objektus pagal jūsų galvos ir kūno judesius. Bose AR patobulinta aplikacija gali naudoti šią informaciją ir pagal ją pasiūlyti garso turinį, būtent pritaikytą ten, kur esate ir ką veikiate.

 

O kaip su jūsų muzika? Nuostabi kaip visad.

Bose Headphones 700 ausinės perteikia aukščiausios kokybės muzikos garsus. Jūs mėgausitės muzika ir ją ne tik išgirsite, bet ir patirsite bei galėsite ją nusistatyti pagal save su ekvalaizerio pagalba. Nesvarbu ar mėgstate muzikos klausytis tyliai ar visu garsu – Jūsų muzika skambės puikiai.

 

Bose Music programėlė: individualus valdymas

Nuo garso iki muzikos valdymo, Bose Music programėlė suteikia jums dar didesnę kontrolę ir užtikrina, kad jūsų Bose išmanūs įrenginiai veiktų kartu ir perteiktų dar geresnį muzikos klausymo pojūtį. 

Bose Music app logo
Download on the App Store
GET IT ON Google Play

 

 
Specifikacijos
 

Išmatavimai/svoris

 • Ausinės: 20.3 cm H x 16.5 cm W x 5.1 cm D (0.25 kg)
 • Nešiojamas įdėklas: 21.8 cm H x 17.9 cm W x 6.2 cm D (0.18 kg)
 • Audio laidas: 1.06 m
 • USB laidas: 0.5 m

Papildoma informacija

 • Bluetooth® versija: Bluetooth 5.0
 • Bluetooth veikimo atstumas: iki 10 m (33 ft)
 • Baterijos krovimo laikas: iki 2.5 valandų
 • Greitasis įkrovimas: 15 min krovimo - 3.5 valandų baterijos laiko
 • Baterijos veikimo ilgis: iki 20 valandų
 • USB-C jungtis

KAS PAKUOTĖJE?

 • Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Audio laidas
 • USB krovimo laidas
 • Nešiojamas įdėklas
 • Greito paleidimo instrukcija

 

Aprašymas

An adaptive mic system for superior voice pickup
Bose Headphones 700 feature an unrivalled four-microphone system that picks up and isolates your voice while cancelling the noise around you. You’ll hear and be heard like never before—even in noisy environments.

Need answers? Just ask.
Our wireless headphones are optimised for the Google Assistant and Amazon Alexa, so you can choose the right service for you in the Bose Music app. To activate your voice assistant, just press a button on the right earcup.

Hear the world around you. On your terms.
With Bose Headphones 700, we’ve even improved on what we’re most known for. You can now personalise your environment with 11 levels of noise cancellation. As you increase the noise cancellation, you incrementally minimise the distractions you hear in loud places. Or, decrease it to the point where you hear the world as if you weren’t wearing active noise cancelling headphones at all.

Bose Music app: Customised control
From sound management to music management, the Bose Music app gives you even more control and ensures your Bose smart products work together for a better listening experience.

 
 
pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!