Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas sukurtas prieš 15d. 18val. - geriausi pasiūlymai trunka kelias dienas, kartais - valandas, "nerealieji" pasiūlymai iššluojami per kelias minutes! Didelė tikimybė, jog pasiūlymo kaina jau neatitinka nurodytos, kuponas nebegalioja ar nebeegzistuoja.
prieš 15d. 18val.

Bose QuietComfort 35 II (QC II) - bevielės Bluetooth ausinės, su triukšmą slopinančia technologija (veikia su Amazon Alexa ir Google Assistant), juodos

206.95€ 245€ -16%
|
198.17€ + 8.78€
|
|

Kaip visada iš Bose - superiniai naudotojų atsiliepimai.

Iš Amazon Vokietija sandėlio be jokių mokesčių ar papildomų išlaidų tiesiai į namus per 3-5 darbo dienas.

 

 

 

GERIAUSIA IŠ BOSE
QuietComfort bevielės ausinės yra sukurtos su pasaulinės klasės garso atšaukimo funkcija. O dabar jos dar geresnės. Su įmontuotu Google Assistant jūs galėsite klausytis muzikos, gauti žinutes ir atsiliepti telefonu, jo neišsitraukę!


DABAR JŪS ŠNEKATE
QC35 II dešinėje ausinėje turi įmontuota Google Assistant. Tai reiškia, kad galėsite klausytis muzikos, gauti žinutes, tvarkyti kasdienius reikalus ir gauti skambučius ir visa tai – jūsų balso pagalba. Tiesiog paspauskite ir palaikykite įspaudę “Action” (“Veiksmo”) mygtuką, taip aktyvuodami Google Assistant. Šios ausinės taip pat turi garso pašalinimo funkciją, kuri užblokuoja pašalinius garsus ir leidžia jums paskęsti muzikoje.
Jei nesate Google vartotojas, galite naudotis “Action” mygtuku, kad pakeistumėte garso pašalinimo funkcijos lygį (galėsite rintis iš trijų lygių).


TIK JŪS IR MUZIKA 
Jūs tikrai žinote tą jausmą. Kai visas pasaulis ištirpsta ir jūs perkeliamas į vieta kur esate tik jūs ir muzika. Su akustine garso pašalinimo technologja jūs galite tai pajusti vienu mygtuko paspaudimu. Jis nenutraukiamai matuos, lygins ir reaguos į pašalinius garsus, tada juos pašalina su atvirkštiniu signal. Bet BOSE čia nesustoja. Jūs galite rinktis iš 3 garso atšaukimo lygių, kuris geriausiai tinka jūsų aplinkoje. Todėl dabar kai norėsite mėgautis muzika, niekas jums nesutrukdys.TVIRTOS
Jei norite nešiotis savo mėgiamą muziką visur, jums reikia tvirtų ausinių. Pagamintos iš smūgiams atsparių medžiagų, stiklo pripildyto nailono ir korozijai atspariu nerėdijančiu plienu, šios ausinės yra sukurtos gyvenimui keliaujant. O kadangi jas nešiosite visur, jos dar turi būti ir labai patogios. Todėl QC35 II lankelis yra labai švelnus. Aptrauktas Alcantara® - minkšta gaubiančia medžiaga naudojama jachtose ir aukščiausios klasės automobiliuose – jis užtikrina patogumą, kai klausysite visą dieną. O minkštos ausinių pagalvėlės yra pagamintos iš sintetinės baltyminės odos, todėl jūs net nepajausite, kad esate užsidėję ausines.


BATERIJA
Mėgaukitės iki 20 valandė bevielio klausymo, to tikriausiai užteks, kad išklausytumėte vieną iš daugybės jūsų mėgiamų grojaraščių. O kai baterija išseks greitas 15 minučių įkrovimas leis ausinėms veikti dar 2.5 valandos klausymo malonumo. Jei baterija išsikraus ir negalėsite tuo metu jos įkrauti, galėsite pasinaudoti kabeliu.


NEĮTIKĖTINAS GARSAS
Jūs norite, kad garsas skambėtu pilnai ir aiškiai, nesvarbu, kaip garsiai klausote muzikos. Todėl BOSE garsiakalbiai turi garsu optimizuotą EQ geriausiam garso našumui. Kai klausysite muzikos tyliai, jūs vis tiek klausysite kokybiškos muzikos.


 
 
 
  • Three levels of world-class noise cancellation for better listening experience in any environment
  • Alexa-enabled for voice access to music, information, and more
  • Noise-rejecting dual-microphone system for clear sound and voice pick-up
  • Balanced audio performance at any volume
  • Hassle-free Bluetooth pairing, personalized settings, access to future updates, and more through the Bose Connect app
  • Bose AR enabled* — an innovative, audio-only version of augmented reality
  • Unlock Bose AR* via a firmware update through the Bose Connect app
  • * Bose AR availability and functionality varies. Bose AR enhanced apps are currently available for iPhone and iPad users only. Apps for Android devices are in development.
 
 
 

The World of Bose AR

Bose AR is a first-of-its-kind audio augmented reality platform, combining the power of next-gen Bose audio products with innovative mobile apps. Together, they can create astonishing real-world experiences and fundamentally new ways to travel, exercise, learn, play, and more. Meanwhile, you can go through life heads up, hands free, and ears amazed.

Bose AR availability and functionality varies.

pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0329
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
vienams šimtas penki