Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas pažymėtas kaip pasibaigęs. Greičiausiai visos prekės buvo išpirktos, kaina pasikeitė arba baigėsi kupono galiojimo laikas. Jei kaina vis dar galioja - tau pasisekė. Pramiegojai?
prieš 15d. 14val.

Huawei Watch GT 2 Pro - išmanusis laikrodis, 1.39'' AMOLED ekranas, safyro kristalų stiklas, virš 100 palaikomų sporto režimų, Bluetooth, VO2Max, SpO2, atsparumas vandeniui iki 5ATM, 14 dienų laikanti baterija, belaidis greitasis įkrovimas, integruotas GPS, iš Vokietijos

184.29€ 250€ -26%
|
176.28€ + 8.01€
|
|

Puiki kaina iš Amazon Vokietija sandėlio be jokių mokesčių ar kitų išlaidų su pristatymu į namus. Pristatymas per 3-5 darbo dienas. 

 

Lietuvoje šiuo metu kainos prasideda nuo 250€.

pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0382
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
septyni tūkstančiai penki šimtai keturizasdešimt trys