Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas sukurtas prieš 17d. 5val. - geriausi pasiūlymai trunka kelias dienas, kartais - valandas, "nerealieji" pasiūlymai iššluojami per kelias minutes! Didelė tikimybė, jog pasiūlymo kaina jau neatitinka nurodytos, kuponas nebegalioja ar nebeegzistuoja.
pasiūlymo paveikslėlis
prieš 17d. 5val.

Sony FE 24-105mm F4 G OSS - zoom objektyvas Sony fotoaparatui (SEL-24105G)

832.89€ 1099€ -24%
|
822.92€ + 9.97€
|
|

Siuntimas iš Amazon Vokietija sandėlio be jokių papildomų išlaidų ar mokesčių tiesiai į namus.

Pristatymas per 6-9 darbo dienas.

 

Puikia (žemiausia) kaina, Lietuvoje šiuo metu nuo 1099€.

 

 

 

  • Make sure this fits by entering your model number.
  • A focal length range between 24 and 105 millimetres delivers outstanding image quality in a lightweight, compact design.
  • Four aspherical lens elements, including two precise AA (Advanced Aspherical) lens elements.
  • Three ED (extra-low dispersion) glass elements prevent chromatic aberrations and enable extremely high resolution. Nano coating prevents ghost effects and light reflections.
  • Advanced and precise auto-focus with Direct Drive SSM and at 663 grams, it's the lightest lens in its class.
  • Box contents: Cap (model): ALC-SH152, front lens cap: ALC-F77S, rear lens cap: ALC-R1EM, bag.

 

SONY FE 24-105mm F4 G OSS

Lengvas. Kompaktiškas. Visapusiškas

 
G serijos objektyvas išgaus aukštos kokybės nuotraukų kokybę nuo 24 mm iki 105 mm židinio nuotolio diapazone, išlaikydamas F4 diafragmą. Be nepriekaištingos vaizdo kokybės šis objektyvas yra lengvas ir kompaktiškas, turi greitą ir tikslią auto fokusavimo sistemą ir dėka savo židinio nuotolio, gali būti naudojamas daugybėje situacijų.
 

Nuostabios nuotraukos, kad ir kiek priartintumėte vaizdą

 
Pažangi optika užtikrins ryškų vaizdą, kad ir kiek priartinsite dėmesio objektą. Keturi asferiniai elementai patikimai sumažina iškraipymus, o ED stiklo elementai spalvų nukrypimus. Kruopščiai sukalibruota optika sukurs nuostabų bokeh efektą ir naturaliai išryškins fokusuojamą objektą.
 

Universalumas

 
Puikios optinės savybės įmontuotos į kompaktišką ir lengvą korpusą, sveriantį vos 663g. Lanksti priartinimo sistema leis fotografuoti nuo 0.38m atstumu, o vaizdo stabilizavimo sistema dar labiau padidins panaudojimo galimybes. 
 

Pastovi F4 diafragma ir tikslus, tylus auto fokusavimas

 
Šviesi ir pastovi maksimali F4 diafragma visame židinio nuotolio diapazone išlaikys tolygią šviesą, o Sony's Direct Drive SSM (DDSSM) autofokusavimo sistema leis fokusuoti tiksliai, greitai ir tyliai. Šios FE 24-105mm F4 G OSS  savybės paverčia šį objektyvą puikiu pasirinkimu tiek filmavimui tiek nuotraukoms. 

FE 24-105mm F4 G OSS

 

 

 


Patikimumas

 
Apsaugai nuo dulkių bei apnašų, išoriniai elementai padengti fluoro sluoksniu, net jei ir teks objektyvą valyti, šio sluoksnio dėka tai padaryti bus žymiai lengviau. Tvirtas, sandarus korpusas su apsauga nuo drėgmės ir dulkių užtikrins patikimą darbą daugelyje situacijų.
 
FE 24-105mm F4 G OSS 
pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0298
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
du tūkstančiai trys šimtai duc