Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas sukurtas prieš 24d. 9val. - geriausi pasiūlymai trunka kelias dienas, kartais - valandas, "nerealieji" pasiūlymai iššluojami per kelias minutes! Didelė tikimybė, jog pasiūlymo kaina jau neatitinka nurodytos, kuponas nebegalioja ar nebeegzistuoja.
prieš 24d. 9val.

Xiaomi Haylou Smart Watch 2 (LS02) - išmanusis laikrodis, Bluetooth 5.0, 1.4" spalvotas (2.5D 320x320) TFT ekranas, 20 dienų laikanti 260mAh baterija, IP68 atsparumas vandeniui, pulso matuoklis, 12 sporto režimai, juodas, angliška versija, iš Čekijos

23.11€ 39€ -41%
|
21.63€ + 1.48€
|
|

Iš Čekijos sandėlio iki namų durų per 4-7 dienas. Puiki kaina. 

Jokių mokesčių ar kitų išlaidų.

 

 
pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0569
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
devyni tūkstančiai šeši šimtai šešiaesdešimt keturi