Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas sukurtas prieš 25d. 6val. - geriausi pasiūlymai trunka kelias dienas, kartais - valandas, "nerealieji" pasiūlymai iššluojami per kelias minutes! Didelė tikimybė, jog pasiūlymo kaina jau neatitinka nurodytos, kuponas nebegalioja ar nebeegzistuoja.
prieš 25d. 6val.

Plantronics BackBeat GO 600 Series - belaidės ant ausų dedamos ausinės, 18 val. muzikos vienu įkrovimu, pilnas įkrovimas per 90min, Bluetooth 4.1, žalsvos, iš Rumunijos (211393-99)

65.82€ 89€ -26%
|
44.9€ + 20.92€
|
|

Puiki kaina už geras ausines. Iš Amazon, pardavėjas One Master Distribution iš Ruminijos tiesiai į namus be mokesčių ar papildomų išlaidų. Pristatymas per 2-3 savaites.

Geri Amazon pirkėjų atsiliepimai.

pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0485
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
keturi tūkstančiai šeši šimtai devyniasdešimtb trys