Nauji Karšti Pranešimai Siena idealas.lt tikslai

idealas.lt — tai geriausių kainų pasiūlymai kasdien iš viso pasaulio parduotuvių.
Šiame puslapyje prekių nenusipirksi, bet gali sužinoti, kur šiuo metu vyksta akcija, laikinai nukrito kaina ar buvo paskelbtas nuolaidos kodas smarkiai sumažinantis prekės kainą.

idealas.lt lankytojai, tokie kaip tu, balsuoja ar pasiūlymas yra šaltas ar karštas , todėl visada karščiausius pasiūlymus gausi geriausia kaina!

Prisijunk prie augančios bendruomenės, vertink pasiūlymus, dalinkis savais, sutaupyk pinigų radęs ieškomą prekę pigiau.
Jeigu kyla klausimų, būtinai rašyk juos komentaruose - puslapio naudotojai/kūrėjai būtinai į juos atsakys. Paskutinius komentarus visada matysi ant komentarų sienos

idealas.lt naudoja slapukus (angl. cookies), naršydamas puslapyje sutinki su slapukų taisyklėmis. Daugiau informacijos rasi skiltyje privatumo politika.

Dėmesio! Pasiūlymas pažymėtas kaip pasibaigęs. Greičiausiai visos prekės buvo išpirktos, kaina pasikeitė arba baigėsi kupono galiojimo laikas. Jei kaina vis dar galioja - tau pasisekė. Pramiegojai?
pasiūlymo paveikslėlis
prieš 10d. 6val.

Xiaomi Amazfit T-Rex - neseniai pristatytas išmanusis sportinis laikrodis, 1.3" AMOLED ekranas, 20 dienų laikanti baterija (20 val. GPS režimu), nesiraižantis Gorilla Glass 3 stiklas, 5ATM atsparumas vandeniui, GPS ir GLONASS, atsparus smūgiams ir gniuždymui (Military Grade Protection), metaliniai mygtukai, 14 sporto režimų, Bluetooth 5.0, silikoninis dirželis, juodas

131.27€ 179.99€ -27%
|
124.55€ + 6.72€
|
|

Kiniška versija (su anglų kalba). Siuntimas iš Kinijos su "EU Priority Line" siuntimo būdu - be muitinės mokesčių ar papildomų išlaidų tiesiai į namus, pristatymas per 2-4 savaites.

 
Kaina su nuolaidos kodu - BGTREX - ir atžymėtu siuntimo draudimu.
 
 
 
Galima kaina 130.64€ su paprastu siuntimu ir draudimu nuo muitinės mokesčių.
 
 
pasiūlymo komentarai
Komentarų nėra. Pakomentuok!
0.0186
jei neturi prisijungimo duomenų.
jei jau turi paskyrą.
Prisijungti su Google Prisijungti su Facebook
Prisijungimas:
Registracija:
Įrašykite saugos kodą skaitmenimis:
septyni tūkstančiai du šimtai laštuoniasdešimt